Program: 1. Zasady postępowania kwalifikacyjnego." />

Szkolenie przygotowujące do egz. państw. na uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości

Odsłony: 796
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   223317634

 

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych ,,POLONIA" mają zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie przygotowujące do egzaminu państwowego na uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości.
> Program:
1. Zasady postępowania kwalifikacyjnego.
2. Procedury wyceny ze względu na cel, przedmiot i zakres wyceny oraz dla poszczególnych podejść, metod i technik wyceny ze szczególnym uwzględnieniem i zasad sporządzania operatów szacunkowych o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 marca 2014 r. w sprawie nadawania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości - w których określa wartość co najmniej sześciu rodzajów nieruchomości spośród następujących:
- procedury wyceny w podejściu porównawczym (nieruchomości lokalowe i nieruchomości gruntowe zabudowane),
- procedury wyceny w podejściu dochodowym,
- procedury wyceny w podejściu kosztowym,
- procedury wyceny nieruchomości rolnej lub leśnej w celu ustalenia odszkodowania przy wywłaszczeniu,
- procedury wyceny nieruchomości gruntowych dla celu aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego dla celu naliczenia opłat adiacenckich oraz nieruchomości jako przedmiotu ograniczonego prawa rzeczowego.
3. Źródła informacji o nieruchomości oraz zasady korzystania z rejestrów i ewidencji prowadzonych przez sądy oraz organy administracji publicznej, a także sposób korzystania z innych dokumentów posiadanych przez urzędy i instytucje, zawierających niezbędne dane wykorzystywane przy szacowaniu nieruchomości, o których mowa w art. 155 ust. 1 ustawy ogn.
4. Omówienie przykładowych pytań dotyczące podstaw prawnych, zastosowanych podejść, metod i technik wyceny, źródeł informacji o nieruchomościach, a także analizy rynku nieruchomości.
5. Rozwiązanie przykładowego testu egzaminacyjnego.

> Koszty, termin rozpoczęcia, lokalizacja
+ Koszt szkolenia wynosi 120 zł PLUS 23 % VAT = 146,7 zł
+ Termin szkolenia: 09 kwietnia 2017 r. godz. 10:00 - 16:00

> Wykładowca: dr inż. Janusz Jasiński

> Warunki przyjęcia na kurs:
+ przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (mailem: k.konopa@sedpol.edu.pl lub pocztą na adres Korporacji SEDPOL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Europejskiej w Warszawie, ul. Czapelska 38, lok. 19, 04-081 Warszawa)
+ dokonaniu opłaty za kurs 120 zł PLUS 23 % VAT (tj. 147,6 zł) na konto: 11 1020 1127 0000 1402 0083 6429.
+ formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: http://www.sedpol.com.pl/index.php/seminarium-przygotowujce-do-egzaminu-pastwowego-na-licencj-rzeczoznawcy-majtkowego

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Kurs na wózki widłowe, szkolenia, 1WJO, 2WJO, egzamin UDT.

Kurs na wózki widł...

Polska, Łódzkie, Łódź
Sala szkoleniowo-konferencyjna Kalisz

Sala szkoleniowo-k...

Polska, Wielkopolskie, Kalisz
Microsoft Office Specialist Word

Microsoft Office S...

Polska, Opolskie, Opole

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.