Szkolenie przygotowujące do egz. państw. na uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości

Dodany Feb 16, 2017 | Odsłony: 970
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   223317634

 

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych ,,POLONIA" mają zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie przygotowujące do egzaminu państwowego na uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości.
> Program:
1. Zasady postępowania kwalifikacyjnego.
2. Procedury wyceny ze względu na cel, przedmiot i zakres wyceny oraz dla poszczególnych podejść, metod i technik wyceny ze szczególnym uwzględnieniem i zasad sporządzania operatów szacunkowych o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 marca 2014 r. w sprawie nadawania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości - w których określa wartość co najmniej sześciu rodzajów nieruchomości spośród następujących:
- procedury wyceny w podejściu porównawczym (nieruchomości lokalowe i nieruchomości gruntowe zabudowane),
- procedury wyceny w podejściu dochodowym,
- procedury wyceny w podejściu kosztowym,
- procedury wyceny nieruchomości rolnej lub leśnej w celu ustalenia odszkodowania przy wywłaszczeniu,
- procedury wyceny nieruchomości gruntowych dla celu aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego dla celu naliczenia opłat adiacenckich oraz nieruchomości jako przedmiotu ograniczonego prawa rzeczowego.
3. Źródła informacji o nieruchomości oraz zasady korzystania z rejestrów i ewidencji prowadzonych przez sądy oraz organy administracji publicznej, a także sposób korzystania z innych dokumentów posiadanych przez urzędy i instytucje, zawierających niezbędne dane wykorzystywane przy szacowaniu nieruchomości, o których mowa w art. 155 ust. 1 ustawy ogn.
4. Omówienie przykładowych pytań dotyczące podstaw prawnych, zastosowanych podejść, metod i technik wyceny, źródeł informacji o nieruchomościach, a także analizy rynku nieruchomości.
5. Rozwiązanie przykładowego testu egzaminacyjnego.

> Koszty, termin rozpoczęcia, lokalizacja
+ Koszt szkolenia wynosi 120 zł PLUS 23 % VAT = 146,7 zł
+ Termin szkolenia: 09 kwietnia 2017 r. godz. 10:00 - 16:00

> Wykładowca: dr inż. Janusz Jasiński

> Warunki przyjęcia na kurs:
+ przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (mailem: k.konopa@sedpol.edu.pl lub pocztą na adres Korporacji SEDPOL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Europejskiej w Warszawie, ul. Czapelska 38, lok. 19, 04-081 Warszawa)
+ dokonaniu opłaty za kurs 120 zł PLUS 23 % VAT (tj. 147,6 zł) na konto: 11 1020 1127 0000 1402 0083 6429.
+ formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: http://www.sedpol.com.pl/index.php/seminarium-przygotowujce-do-egzaminu-pastwowego-na-licencj-rzeczoznawcy-majtkowego

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Wyjazdy do Anglii - Build Your Skills

Wyjazdy do Anglii ...

Polska, Pomorskie, Wejherowo

Szkolenie okresowe...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Darmowy kurs język...

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych
Intensywne kursy j.niemieckiego dla Opiekunek

Intensywne kursy j...

Polska, Małopolskie, Kraków

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.